Business Core Eindhoven bestaat uit een zevental enthousiaste studenten die de kloof tussen student en bedrijf willen verkleinen. Dit doen wij door middel van het organiseren van verschillende activiteiten als Lunchlezingen, Business Cases en het Eindhovens Studenten Symposium. De commissieleden hebben allen een andere achtergrond als het gaat om studierichting en voorgaande ervaringen. Door dit brede scala aan interesses binnen de commissie kan Business Core Eindhoven de taak op zich nemen om student en bedrijf met elkaar te laten integreren.

De Commissieleden

Marloes van den Hengel

Marloes van den Hengel

Voorzitter

Biomedische Technology (TU/e)
marloes@business-core.nl
06-31387403

Luuk Endlich

Luuk Endlich

Secretaris

Werktuigbouwkunde (TU/e)
luuk@business-core.nl
06-40302580

Ischa Vlieg

Ischa Vlieg

Penningmeester

Industrial Engineering (TU/e)
Ischa@business-core.nl
06-80152741

Mart van Dijk

Mart van Dijk

Vice-voorzitter

Industrial Engineering (TU/e)
mart@business-core.nl
06-40243132

Revo Loonen

Revo Loonen

IT manager

Industrial Engineering (TU/e)
revo@business-core.nl
06-51780186

Daan Tankink

Daan Tankink

HR manager

Industrial Engineering (TU/e)
daan.t@business-core.nl
06-11272027

Nikola Penev

Nikola Penev

Lid promotie

Industrial Engineering (TU/e)
Ischa@business-core.nl
06-22882329