Business Core Eindhoven bestaat uit een zevental enthousiaste studenten die de kloof tussen student en bedrijf willen verkleinen. Dit doen wij door middel van het organiseren van verschillende activiteiten als Lunchlezingen, Business Cases en het Eindhovens Studenten Symposium. De commissieleden hebben allen een andere achtergrond als het gaat om studierichting en voorgaande ervaringen. Door dit brede scala aan interesses binnen de commissie kan Business Core Eindhoven de taak op zich nemen om student en bedrijf met elkaar te laten integreren.

De Commissieleden

Roy Geerlings

Roy Geerlings

Voorzitter

Bouwkunde (TU/e)
roy@business-core.nl
06-25068598

Daan Tankink

Daan Tankink

Secretaris

Industrial Engineering (TU/e)
daan.t@business-core.nl
06-11272027

Lars ter Braak

Lars ter Braak

Penningmeester

Industrial Engineering (TU/e)
lars@business-core.nl
06-12696844

Judith te Selle

Judith te Selle

Vice-voorzitter

Sustainable Innovation (TU/e)
judith@business-core.nl
06-55054802

Revo Loonen

Revo Loonen

IT manager

Industrial Engineering (TU/e)
revo@business-core.nl
06-51780186

Koen Hendrikse

Koen Hendrikse

HR Manager

Industrial Engineering (TU/e)
koen@business-core.nl
06-18658756

Jari Burgers

Jari Burgers

Design manager

Psychology & Technology (TU/e)
jari@business-core.nl
06-21618217