Business Core Eindhoven bestaat uit een zevental enthousiaste studenten die de kloof tussen student en bedrijf willen verkleinen. Dit doen wij door middel van het organiseren van verschillende activiteiten als Lunchlezingen, Business Cases en het Eindhovens Studenten Symposium. De commissieleden hebben allen een andere achtergrond als het gaat om studierichting en voorgaande ervaringen. Door dit brede scala aan interesses binnen de commissie kan Business Core Eindhoven de taak op zich nemen om student en bedrijf met elkaar te laten integreren.

De Commissieleden

Julia Geschiere

Julia Geschiere

Voorzitter

Industrial Engineering (TU/e)
julia@business-core.nl
06-21494632

Aron van den Hoogen

Aron van den Hoogen

Secretaris

Architecture, urbanism and building sciences (TU/e)
aron@business-core.nl
06-12032459

Janine Visser

Janine Visser

Penningmeester

Industrial Engineering (TU/e)
janine@business-core.nl
06-10609402

Merel van Boetzelaer

Merel van Boetzelaer

Vice-voorzitter

Industrial Engineering (TU/e)
merel@business-core.nl
06-39805136

Floris Bleuland van Oordt

Floris Bleuland van Oordt

IT manager

Industrial Engineering (TU/e)
floris@business-core.nl
06-10316757

Mijntje van der Lande

Mijntje van der Lande

Externe Relaties Manager

Psychology & Technology (TU/e)
mijntje@business-core.nl
06-81980963

Tessa Aarts

Tessa Aarts

Design

Industrial Design (TU/e)
Tessa@business-core.nl
06-25220308